Наша цена: 55.00 BAM

Prostamid

Специјална понуда! 50% попуст

Твоето име:
Број на телефон:
Потвдувам дека има 18 години или повеќе, се согасувам со Услови за употреба на euHerb и потврдувам дека ја прочитав Политиката за приватност на euHerb.
Secured by 256 bit SSL Encryption

Service and Warranties

Best Price Guaranteed
Fast Delivery
Payment due upon receipt
Safe purchase

How to order?

For your convenience, we have made the procedure of ordering goods as simpler and quicker as possible! You just need to take a few simple steps:

1. Fill in the "Place an order" form at the top of the page by entering your name and phone number.

2. Click the "Order Now" button and wait for the operator's call to clarify order details.

3. After your confirmation, we will send out your order the same day.

4. You get the parcel and pay.

Опис

 • Име на производот: Prostamid™;
 • Код на производот: PRO-6704;
 • COD – “Cash On Delivery”;
 • Ги ублажува воспалението и болката;
 • Jа нормализира функцијата на мокрење;
 • Ги подобрува ерекциите;
 • Обезбедува одржливи резултати;
 • Ефикасен на која било возраст;
 • Безбеден и природен производ;
 • 100% чисто;
 • Без глутен;
 • Вегански производ;
 • Не содржи ГМО.

Состојки

 • Корен од коприва – ги ублажува егзацербациите, ги намалува воспаленијата, ги уништува патогените микроорганизми;
 • Лисја од мечкино грозје – ги зајакнуваат sидовите на крвните садови, го олеснуваат мокрењето;
 • Лисја од бреза – го забрзуваат обновувањето на генитоуринарниот систем, спречуваат развој на тумори на простата;
 • Магдонос – го зголемува нивото на тестостерон;
 • Рузмарин – го подобрува либидото, ја враќа еластичноста и васкуларната пропустливост.

Предложена употреба

Додадете 3 лажици чај на 100 ml врела вода и варете го 10 минути. Потоа изладете го пијалокот 15-30 минути во покриен сад, процедете го и пијте. Земете 2 или повеќе порции чај Prostamid™ дневно во рок од еден месец. Доколку е потребно, повторете го курсот за 2 недели.

Предупредувања

Внимание: индивидуална нетолеранција на компонентите е возможна.

Откако ќе се отвори, чувајте го на ладно, суво, темно место, не подолго од една година.

Одрекување

Иако euHerb се стреми да ја осигура точноста на сликите и информациите за својот производ, различни производствени промени на пакувањето и/или состојките можат да чекаат ажурирање на нашата веб-страница. Иако производите можат понекогаш да се испратат во различно пакување, свежината е секогаш загарантирана. Ви препорачуваме да ги читате етикетите, предупредувањата и насоките на сите производи пред употреба, и да не се потпирате само врз информациите кои ги обезбедува euHerb.


Languages: PROSTAMID™Bosnian PROSTAMID™English PROSTAMID™Русский

We use cookies to analyse site usage and personalise content. For more information view our cookie policy.
OK